Tagged: Nowoczesne lampy wiszące

Najdroższe przysmaki z całego świata na przyjęciach weselnych

Przyjęcia weselne organizowane przez osoby majętne mogą być niesamowicie interesujące. Na takich przyjęciach można na przykład spodziewać się szeregu najlepszych przysmaków z całego świata. Osoby takie zorganizowanie przyjęcia weselnego pozostawiają w rękach specjalistów z najlepszych firm. Wśród nich najważniejszą rolę odgrywają pracownicy wyspecjalizowanych firm cateringowych. To oni zajmują się przygotowaniem dań wszelakiego rodzaju (od potraw gorących, poprzez przystawki, aż po zimny bufet i desery) a także do ich zadań należy odpowiednie dobieranie i podawanie alkoholi. Na takich przyjęciach można spotkać naprawdę wyszukane danie i niezwykłe przysmaki z całego świata. Zamiast rosołu z domowym makaronem serwowana jest zupa malezyjska, z mlekiem kokosowym, warzywami i owocami morza oraz cudownie pachnącą trawą cytrynową. Można spróbować prawdziwego homara, krewetek królewskich pieczonych w listkach szpinaku czy też polędwicy wołowej z masłem ziołowym. Można skosztować także szereg wspaniałych dodatków, takich jak chociażby puree ziemniaczane z suszonymi pomidorkami i oliwkami o deserach nie wspominając. To jest dopiero uczta, kiedy goście mają serwowane dania przyrządzone z dodatkiem prawdziwej, belgijskiej czekolady oraz prawdziwych oryginalnych trufli. Takie przyjęcie potrafią stworzyć jedynie najlepsze firmy cateringowe. Najlepsi kucharze zadbają o to, żeby na stołach była prawdziwa uczta dla oczu, nosa i kubków smakowych.

Najpyszniejsze desery z całego świata, serwowane na przyjęciu weselnym

Ludzie mają dziś coraz większe oczekiwania względem firm, które na co dzień zajmują się organizowaniem przyjęć weselnych. Oczekują od nich na przykład serwowania dań, które są znane na całym świecie. Dotyczy to na przykład świetnych deserów. Dlatego też wiele firm cateringowych, które otrzymują zlecenia na organizowanie przyjęć weselnych, posiada w swojej ofercie także szereg naprawdę pysznych deserów. Dziś nie jest wielkim problemem przyrządzenie praktycznie żadnego z nich, choćby taki deser pochodził z drugiego końca świata. W dobrych firmach cateringowych zatem można na przykład bez problemu zamówić znane francuskie desery tak zwane rzeki czekolady, czyli czekoladowe babeczki, z których po przekrojeniu ich wylewa się płynna czekolada. Dla gości o wyszukiwanych podniebieniach deser jest robiony w oryginalny sposób, czyli czekolada jest wymieszana z serem pleśniowym. Zazwyczaj jednak przyrządza się deser w formie tradycyjnej, czyli czekolada bez żadnych dodatków. Od wielu lat w Polsce triumfy święci znany włoski deser tiramisu. Nic zatem dziwnego, że wiele osób domaga się, żeby i on był podawany w czasie przyjęcia weselnego. Dlatego też najlepsze firmy mają w swojej ofercie niemalże zawsze tiramisu, mniej lub więcej przypominające włoski oryginał. Czasami uczestnicy przyjęcia mogą także uraczyć swoje podniebienia pysznym creme brulee, podawanym przez kelnerów z firmy cateringowej.

Dania z ryb serwowane na weselach

W ostatnich latach dania z ryb są bardzo często promowane. Wszystko dlatego, że zgodnie ze zdaniem specjalistów od żywienia, powinno się spożywać jak najwięcej ryb. W dzisiejszych czasach nie ma także problemu z dostępnością do nich. W sklepach można otrzymać niemalże każdy rodzaj ryby, jaki tylko można sobie wymarzyć. Nic zatem dziwnego, że i firmy cateringowe, których zadaniem jest organizowanie przyjęć weselnych, bardzo często z takich rozwiązań korzystają. w ostatnich latach w sprzedaży pojawiło się bardzo wiele nowych rodzajów ryb, a zatem mogą być one i są wykorzystywane przez firmy cateringowe przy przygotowywaniu przez nie różnego rodzaju dań. I tak na przykład w ofercie wielu firm cateringowych, przygotowujących dania na przyjęcia weselne, znalazły się na przykład sole i dorady. Te ostatnie rybki są bardzo pyszne i przede wszystkim podaje się je pieczone całości. Dziś nie jest także problemem podawanie polędwic z tuńczyka, które wśród smakoszy uchodzą za prawdziwy rarytas. Ciekawostką nadal są owoce morza a wśród nich najchętniej jadane są królewskie krewetki, które są cenione za bardzo delikatne mięso. Na najbardziej ekskluzywnych przyjęciach często podaje się także takie dania, jak na przykład gotowane na parze homary czy tez ekskluzywne sałatki z mięsem raków lub krabów. Wędzone małże z kolei podaje się często jako dodatek do sałatek, przygotowywanych przez najlepsze firmy cateringowe.